Banyo Dekorasyon İp Uçları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Banyolarımız evinizin en çok kullanılan bölümlerinden biri olduğunu unutmayınız. Çirkin, dağınık, uyumsuz banyoda zaman harcamak zorunda değilsiniz. Banyonuzu çok fazla çaba harcamadan hayal gücünüzle çekici hoş bir banyoya dönüştürebilirsiniz. Banyonuzun dekorasyonu bir hafta sonu veya daha kısa sürede hızlı ve kolay yaptıralabilir.

Temiz bir banyo için Kullanılmayan ve istenmeyen öğeleri temizleyin.

Kirli banyo duvarlarına yeniden hayat vermek için banyonuzu boyayın. Eski olan piriz ve düğmeleri Yeni elektrik düğmeleri ve prizleriyle yenileyin. Eski akıtan veya deforme olmuş musluklarınızı yenisiyle değiştirin. Banyo duvarları tabandan tavana kadar fayans ise, havlu ve elbise asmak için bağımsız bir raf veya askılık almayı düşünün. Güzel cam kaplar, ya da seramik kaseler içine tüm banyo malzemelerinizi yerleştirin.

Yeni bir duş perdesi alın. Yıkanabilir perde veya sürgülü duş kapıları kullanmayı deneyin. Farklı renklerdeki el ve yüz havlularınızı renklerini karıştırarak bir sepete yerleştirin banyo raflarına yerleştirin. Kullanabileceğiniz havlu renkleri çikolata kahve, su yeşili yada fıstık yeşili ile açık pembe renklerdeki uygun kombinler kullanabilirsiniz.