Koton Ayakkabı ve Çantalarınıza Bez Torba

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Market ve mağazalarda naylon poşetlerin doğamıza verdikleri zararın önüne geçilebilmesi için ücretli hâle getirilmesinden sonra, koton çanta modelleri eskisinden daha sık kullanılır oldu. Tüketicinin kumaş çantalara olan ilgisini gören tekstil üreticilerinin de bu tür çantaların üretimine ağırlık vermesiyle piyasada oldukça şık ve kullanışlı koton çanta modelleri bulmak mümkün. Diğer taraftan bu bez çanta modelleri alışveriş çantası olarak kullanılmanın yanında başka birçok amaca da hizmet ediyor.

Öğrenciler İçin Bez Çantalar

Malum, öğrencilerin derslerde ihtiyacı olan defter, kitap, sözlük, kalem vb. birçok eşyayı yanlarında taşımaları gerekir. İşte her şeyi bir arada, derli toplu bir şekilde taşımanın en iyi yollarından biri onları bez çanta ile taşımaktır. Mesela bilgeliğin sembolü olan baykuş baskısının bulunduğu bu çanta, uzun sapı ile omuza asılabilmesi ve uygun fiyatıyla öğrenciler için ideal bir seçenek. Bagplus’ın ürettiği farklı ham bez çanta modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Parka ya da Pikniğe Giderken

Özellikle çocuklarınız varsa ve hava da güzelse, sık sık parka oynamaya ya da su kenarı ve yeşillik bir yerlere pikniğe gidiyor olabilirsiniz. Çocuklarla bir yere giderken terleme ihtimallerine karşı yedek üst, su, mendil, atıştırmalık bir şeyler taşımak her zaman mantıklı. Eğer tercihinizi piknikten yana kullanıyorsanız zaten bunlardan daha fazlasını taşımaya ihtiyacınız var demektir. Her iki durumda da omuza asılabilen, sağlam, geniş iç hacme sahip koton çanta modelleri oldukça işinize yarayacaktır.

Ayakkabı ve Çantalarınızı Bez Torba da Muhafaza Edin

Muhtemelen herkesin başına gelmiştir: Çok severek aldığınız bir çift ayakabı ya da şık bir çanta nasıl olduysa çizilmiş, ya da bükülmüş, bu durum da o ürünü kullanmak konusundaki isteğinizi kaçırmıştır. İşte bu tür can sıkıcı durumların yaşanmaması için ayakkabı ve çantalarınızı koton çantalar içinde muhafaza edebilir, seyahatlerde de bu şekilde taşıyabilirsiniz.

Yiyeceklerinizi Bez Torbada Saklayın

Mutfaklarda da plastik ürünlerin kullanılmaması insan sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Mesela ekmek gibi gıdalarınızı plastik poşet yerine bez çantada muhafaza etmek kendi sağlığınız için atacağınız önemli bir adım. Aynı şekilde patates, soğan, sarımsak, bakliyat gibi ürünleri bez torbada saklamak hem uzun süre taze kalmalarını sağlayacak hem de küflenme, böceklenme gibi sorunlarla karşılaşma riskinizi düşürecektir.

Plaj Çantası Olarak Kullanın

Koton çanta modelleri arasında özellikle yaza uygun şık baskıları olan modeller ve havlu, peştamal, güneş kremi gibi eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz körüklü, geniş hacimli olanlar plajda kullanmak için de hem uygun, hem doğal, hem de şık seçeneklerdir.

Uzun yıllardır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Bagplus, yılların getirdiği tecrübe ile şık, kullanışlı ve kaliteli koton çanta modelleri üretiyor. Dilerseniz birbirinden şık koton çantaları buradaninceleyebilirsiniz.