2021 En Etkileyici Saç Trendleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Şu anda havaların hala fazlasıyla soğuk olduğunu biliyoruz. 😊 Ancak bahar, zannettiğimizden çok daha yakın! Pandemi nedeniyle evde geçen koskoca bir yılın ardından bu bahara bomba bir giriş yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse doğru yerdesiniz! 😍 2021’in bahar aylarına damga vuracak birbirinden etkileyici saç trendlerini sizler için araştırdık ve derledik. İster büyük ister küçük bir değişiklik yapmak istiyor olun, bu trendlere bayılacaksınız! 😍 İşte yalnızca bahar aylarına değil, tüm yıla damgasını vuracak en etkileyici 2021 saç trendleri…

Harika saçlarınızı makyajla tamamlamak isterseniz, 2021 makyaj trendlerine göz atın!

1. Modern mullet

Ustura ile kesilmesi önerilen bu saç modeli, 2021 baharına damga vuracak gibi duruyor! Miley Cyrus’a da çok yakışan modern mullet, iddialı bir kesim arayanlar için harika.

2. Shag

Bu bahar aylarında sık sık göreceğimiz bir başka retro saç modeliyle devam edelim. Az bakım gerektiren bu saç modeli, dağınık ve katlı kesimlerden hoşlananlar için ideal.

3. Kıvırcık kaküller

Bu yıl, kıvırcık saçlıların yılı! Adeta 70’lere dönmemizi sağlayan kıvırcık kahküller, şimdiden favorilerimiz arasında.

4. Bakım gerektirmeyen stiller

Geçtiğimiz yıl da sık sık karşımıza çıkan bu stiller, bu yıl da popülerliğini koruyor. Önümüzdeki aylarda pek çok kişi, doğal renklere ve kolay kesimlere yönelecek gibi duruyor.

5. Yüzü çerçeveleyen renklendirmeler

Bella Hadid’de gördüğümüz bu model, 2021 bahar aylarına damgasını vuracak gibi gözüküyor. İlk olarak Tiktok’ta karşımıza çıkan bu ilginç stil, özellikle çılgın renklerle birlikte tercih ediliyor.

6. Gölgeli dipler

Saçın dibi ve ucu arasında bir kontrast oluşturmayı hedefleyen bu stil ise 2021 saç trendleri arasında en zahmetsiz trendlerden biri. Ne de olsa saç diplerinizi boyatmanıza hiç gerek yok!