Realistik Manken Satın Aldığını Zannetti!

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

İstanbul’da bir vatandaşımızın başına gelen olay’da olayın mağduru Muhsin K. isimli vatandaşımız bir internet sitesi üzerinden şişme bebek siparişi verdiğini ancak gelen kutunun oldukça ağır olmasına rağmen kutunun içerisinden çok küçük bir ebatta oyuncak bebek çıktığını görünce çok şaşırdığını ve bir yanlışlık mı oldu acaba diyerek firmayla görüştüğünü ve hiç bir yanlışlık olmadığını bu ürün için sipariş oluşturduğumu söylediler dedi.

Mağdur vatandaşımız ‘Resimdeki realistik manken bu değildi bu oyuncak ve ben çok para ödedim’ dedi.

Bizde bunun üzerinde biraz araştırma yaptık ve gerçekten seks shop siteleri üzerinden dönen büyük vurguna dikkat çekmek için cinsel sağlık ve fantezi ürünlerinin satışına mahsus alışveriş sitelerinin öncülerinden www.seks.market site CEO’su Tayfun bey ile bir röportaj ayarladık.

Vatandaşlarımızın marketten kondom almaya dahi çekinerek gittiğini dile getiren CEO bu nedenlerinden bir tanesinin vatandaşlarımızın cinsellik tabusundan halen kurtulamadığını ve ayıplanmaktan korktuğu için cinsel sağlık ve fantezi ürünlerini internet siteleri üzerinden sipariş ettiğini vurguladı.

İşte bu durum dolandırıcıların iştahını kabartmaktadır. Bir site açmak kadar kolay bir şey olmadığını söyleyen CEO reklam yöntemiyle anında sitelerine trafik çeken dolandırıcılar kampanya adı altında kaliteli ürünleri yarı fiyatına satarak insanlara cezbedici teklifler sunmaktadırlar. Vatandaşımız haklı olarak en uygun fiyattan satım alım gerçekleştirmek istediklerinden dolandırıcıların ağına düşmekteler dedi.


error: Kopyalanması Yasaktır!