Ramazan Sertan Safsöz Boşanma Davalarında Yanınızda

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Genellikle başımıza hiç gelmeyeceğiniz sandığımız olaylar bir anda boğazımıza dayanınca kendimizi güçsüz hissederiz. Mutlu süren bir evliliğin bir anda bitmesine inanamadığımız gibi bunun başımıza nasıl geldiğini sorgular dururuz. Hayatta kontrol edebildiğimiz şeyler sınırlıdır ve birçok olay başımıza aniden geliverir. Boşanmak da işte bunlardan biri… İzmir boşanma avukatı Ramazan Sertan Safsöz bu konuda insanların danışmak isteyeceği yegane kişilerden biridir.

İncir çekirdeğini doldurmayacak olayların önemsenmeden, belki de göz ardı edilmesinden ötürü bir birikmişlik sendromu başlar. Çoğu zaman gülüp geçeceğimiz olayların karşısında kendimizden beklemediğimiz tepkiler verdiğimizi fark ederiz. “Biz bu duruma nasıl geldik, neden böyle oldu, birbirimizi eskisi kadar sevmiyor muyuz?” gibi sorular kafamızda döner durur. Aslında gerçekler oldukça açıktır.

Alışılmışlığın tersine biraz hoşgörü, birlikte geçirilen zamanın kalitesinin arttırılması ve paylaşma duygusunun ortaya çıkarılması çoğu zaman faydalı olmuştur. İzmir boşanma avukatı Ramazan Sertan Safsöz bu konuda müvekkillerine gerçekleri söyleyerek aynı zamanda evlilik terapisti görevini de üstlenmiş olur. Yitirilen değerlerden sonra kurtarılma ihtimali olmayan evliliklerde her iki tarafa da saygı durmak bir görevdir. Sizin de evliliğinizi bitirme konusunda desteğe ihtiyacınız varsa değerli boşanma avukatı Ramazan Sertan Safsöz ile İzmir’deki bürosunda görüşmek faydalı olacaktır. İletişime geçmekten çekinmeyin.


error: Kopyalanması Yasaktır!