Profesyonel Düğün Davetiyesi

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Davetiyelerde de çiftlerin isimleri yer alır altta anne ve baba ismi ve düğünün yapılacağı adres şekli ise tamamen çiftlerin hayal gücüne zevklerine göre şekil alır. Davetiye örnekleri bir diğer özelliği ise akrabalık bağlarını güçlendirmesi verilen her davetiye akrabaların kendilerini özel hissetmelerini de sağlar.

Davetiye modelleri online siparişte alınabilmekte kendinizi yormadan evinizin konforunda siparişte verebilirsiniz. Düğün günü gelmeden 10 gün öncesinde dağıtılmalı davetiyeler. Bunun öncesinde adetler belirlenmeli ve bu adetlere göre zarflar. Zira zarflarda bir o kadar özenli önemli. İlk izlenimi zarflar verir. Zaten davetiye üreticileri de bu uyumu göz önünde bulundurmakta mora mor zarf, yeşile yeşil, yaldızlı davetiye de yaldızlı zarf. Bu uyum aslında çiftleri anımsatır birbirine yakışan çiftler gibidir.

Tabii sadece evlenmek üzerine kurulu değil davetiyeler sünnet düğünü içinde kullanılmakta onun seçimi de tüm aile ile yapılmakta. Bebeklikten çıkma ya da çocukluktan çıkma adına yapılan töreni temsil eder anne baba ve çocukların seçimidir davetiye aslında. Şimdi sünnet törenleri eşlerin birbirine ilanı aşk ettiği iyi ki seninle evlenmişimin gösterisidir. Davetiyelerde bu anlamda daha anlamlı hale geliyor. Evet, çocuklar ağabey oluyor ama çiftlerde birbirlerine aşklarını gösteriyorlar.

Düğün davetiyesinde kağıt kalitesi üzerine yazılan yazının yazım biçimi bunlarda özel tasarımlarla süslenmekte ayrıca emek harcanmakta. Düğünlerde doğum günlerinde ya da özel günlerde sevdiğiniz insanları hayatınızdaki değişime davet etmenin en popüler yolu davetiye. Yıllardır değişmeyen bu kültür hiçbir şey yitirmeden daha da artarak devam ediyor. Uygarlık öncesi davetiyesi ise dumanmış düşününki o dönemlerde herkes birbirini bu şekilde çağırırmış. Taş devrine girmiyorum taştan olduğu hükmüne vardım. Düğün davetiyesi seçimi yapmak için sizi davet ediyoruz bu özel gününüzü özel kılmak ve size istediğiniz özellikte davetiye tasarlamak için buradayız.

İŞİNİZE YARAYACAK BENZER MAKALELER