Marka Tescili Nasıl Yapılır?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Herhangi bir konuda ürün veren firmanın, aynı ürünü sunan diğer firmalardan ayrılmasını sağlayan marka tescil, özellikle çakma ürünlerden ayrılmak isteyen ünlü markalar için oldukça önemli ve hassas bir konudur. Ürününün kalitesini tescil etmek isteyen markalar, insanlara sundukları hizmeti garanti altına almak ve ürünlerine kefil olmak niyetiyle marka tesciline yönelir. Bu hem tüketiciyi hem de üretici ve satış yapan firmayı koruma altına alan bir konudur. Patent tescilinde yine kaliteyi tescil etmede firmalara danışmanlık yapan bir kuruluştur.

Patent tescili ise özellikle sanayi alanında kullanılan, yeni bir buluş ortaya koyan ve uygulanabilirliği mümkün olan gelişmenin hak sahibinin tescillenmesidir. En az marka tescili kadar önemli olan bu konu da anayasayla düzenlenmiş şartlar altında ve marka ve patent tescili konusunda yetkili kuruluşlarca gerçekleştirilir. Patent tescili alan kişi ya da firmalar, o ürün ya da buluş ile ilgili tüm ticari hakları da elde eder ve kendilerinden izinsiz o ürünün pazarlanması mümkün değildir.

Marka tescili konusunda hizmet veren www.acarpatent.com tüm tescil hizmetlerinde yanınızda olmaya devam ediyor.Patent tescili konusunda buluş sahiplerinin haklarını korumaları için faaliyet gösteren firmamız, aynı zamanda kurum kuruluşların marka kalitelerini tescil etmelerine yardımcı olan müşteri odaklı bir firmadır. Tescil ile ilgili evrakları düzenlemede şirketlere ve firmalara rehberlik hizmeti de sunan www.acarpatent.com adlı tescil firmamız, aynı zamanda kalite tescili için patent tescili konusunda da size güvenle hizmet veriyor.


error: Kopyalanması Yasaktır!