Kıl ve Tüylerinizden En Etkili Yolla Kurtulmak İstemez Misiniz?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Derma Glabris tüy ve kıl yok Edici losyon ürünümüz son derece etkili ve sağlığınız açısından da güvenlidir. Dermatolojik olarak test edilmekle birlikle uzman hekimlerimiz tarafından da kullanılıp tavsiyede bulunulmuştur. Eğer siz de her türlü tüy (ayva tüyü, sarı tüy) ve kıllarınızdan kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Oskar İlaç ve Kozmetiğin ciddi çalışmalar yaparak ürettiği Derma Glabris ürünümüzü denemelisiniz. Sağlığınızı hiçbir şekilde olumsuz etkilemeyip tamamen organik asit tuzlarından üretilmiştir.

Derma Glabris Losyonu ağda sonrası kılın kök yapısında kılları oluşturmak için bir araya gelen aminoasitlerin peptit bağı oluşumunu engellemekte ve tekrar kıl olulumunun önüne geçilmektedir. Her bir aminoasiti iç tuza çevirerek kıl oluşumunu engellemiş olur ve kıl folikülünün yapısında hırpalanma olmaz. Bundan dolayı da cildinizin şeklini bozmaz.

Bu etkili losyonun gerekli bütün izinleri alınmış olup, Medipol ve Rum hastanelerinin hekimleri başta olmak üzere birçok eczacı ve doktorlar da kullanıp tavsiyede bulunmuşlardır. Losyonumuz içerisinde parfüm ya da koku veren maddeler içermez kendine has kokusu vardır. Sadece kokuya hassas kişilere hoş gelmeyebilir.

Ayrıca çil ve siyah noktalarınızdaki şikayetlerinizi de ortadan kaldırır. İçerisindeki yüksek miktarda minaralleri ile deriyi besler böylelikle çil ve siyah noktalarınızdan da kurtulmanıza yardımcı olur.

Eğer bu eşsiz ürüne sahip olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay.  Derma Glabris Losyon ürünümüzü hemen sipariş etmek istiyorsanız web sitemizden veya whatsapp hattımızdan etkisi kanıtlanmış ürünümüze sahip olabilirsiniz.


error: Kopyalanması Yasaktır!