Islak Mendil Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Anne babaların hayatını kolaylaştıran ürünler arasında yer alan ıslak mendiller, çeşit zenginliğiyle dikkat çekiyor. Doğal ıslak mendil çeşitlerinden yenidoğan ıslak mendillerine, nemlendiricililerden kokululara çok çeşitli ıslak mendil seçenekleri arasından bebeğiniz için doğru olanı bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Islak mendil seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair ipuçları burada…

Yenidoğanların hassas ciltlerine özel seçimler

Yenidoğanların yeni verniks isimli koruyucu bir tabaka ile kaplıdır ve bu tabaka doğumdan sonra bebeğin cildinde ne kadar uzun süre kalırsa o kadar iyidir. Dolayısıyla bebeğinizin ilk günlerinde onun hassas cildine özel yenidoğan ıslak mendili kullanmalısınız. Saflaştırılmış su ve pamuk içeren özel formüllü Uni Baby Yenidoğan ıslak mendili ilk günden itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Doğal bambudan elde edilen liflerin saf suyla dokunmasıyla üretilen SleepyNatural Ultra Hassas ile bebeğinizin cildine gereken hassasiyeti gösterebilirsiniz.  Joker’de bulabileceğiniz alkol, paraben ve parfüm içermeyen yenidoğan ıslak mendillerini hem alt değiştirirken hem de bebeğinizin yüzünü ve ellerini temizlerken kullanmanız mümkün.

Büyüyen bebeğiniz için ıslak mendil seçenekleri

İlk üç ayın ardından bebeğinizin hassas cildi daha fazla neme ihtiyaç duyabilir. Bu dönemde yenidoğan mendillerini kullanmaya devam edebileceğiniz gibi nemlendirici içeren ıslak mendilleri de tercih edebilirsiniz. Yumuşak, petek dokulu ve zeytinyağı ya da Hindistan cevizi yağı doğal nemlendiricilerle zenginleştirilen ıslak mendil ve ıslak havlu çeşitleri, bebeğinizin cildini temizlerken nemlendirir.

Joker’in geniş ürün yelpazesinde Uni Baby, Sleepy, Dalin gibi markaların yanı sıra avantajlı fiyatlarıyla dikkat çeken Promum ıslak mendillere de ulaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ıslak mendil alışverişlerinizde Joker’de bulunan pratik kullanımlı koruyucu kapaklı ambalajları seçerek paket içeriğinin hızla kurumasını engelleyebilirsiniz.

Avantajlı Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil, çocuklu ailelerin en çok kullandığı ürünler arasında yer alır. Hem evde hem de bebek bezi çantasında ıslak mendilleri yedekli bulundurmak gerekir. İstenmeyen sürprizlerle karşılaşmamak için ıslak mendil satın alırken fırsat paketlerini tercih edebilirsiniz. Joker’in kampanyalarla sunduğu çoklu ıslak mendil paketleri, birim fiyata bakıldığında avantajlı ıslak mendil fiyatları sunar. Çoklu paketleri joker.com.tr aracılığıyla online sipariş ederek çoklu adresinize ulaşmasını sağlayabilir, böylece taşıma derdinden kurtulursunuz.


error: Kopyalanması Yasaktır!