En İyi Sohbet Siteleri Hangileridir?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Üye olmadan katılım sağlanabilecek ve ücretsiz hizmet veren en iyi sohbet siteleri hangileri olduğunu merak ediyor musunuz?

15 yıl aradan sonra bu günler’de tekrar’dan açılmış olan bir Sohbet sitesi var ki zamanında ülkemizin en güzel IRC sunucularından bir tanesiydi. Bu sitenin ismi www.zamane.net eskiler bilir kalitesiyle ve güzel ortamıyla kullanıcılarının gönlünde taht kurmuş bir sunucuydu. Bu günler’de tekrar açılmış olduğunu duyunca pek şaşırdık. Neden derseniz IRC devrinin kapandığını düşünüyorduk. Yani sosyal medya ve diğer sesli ve görüntülü chat sitelerinin artmasıyla IRC sunucuları epey kullanıcı kaybetti. Ayrıca mobil chat uygulamaları o kadar çoğaldı ki yani bizler için son derece sürpriz oldu zamanenin geri dönüşü.

Merakımıza engel olamayarak siteyi ziyaret ettik ve karşımıza çıkan giriş paneline bir takma isim yazdık ve üye olmadan ve ücret ödemeden direk bağlandık. Sistem bizi pek çok kanala otomatik gönderdi ve bu kanallara göz attığımızda her kanalda farklı diyalogların yaşandığını gözlemledik. Bu kanallar’da epeyce eğlenceli Sohbet diyalogları yaşanıyor bir taraftan’da DJ radyo odasında yayın yapıyordu. Bu ortamları ne derece özlediğimi giriş yapınca anladım. Bir selam yazdım ve başladım muhabbete …

Yaklaşık 1 saat boyunca bir kaç kanalda diyaloglara katıldım. Güzel ve kaliteli insanların bulunduğuna kanaat getirdim. Böyle güzel bir ortamın duyulması için’de muhabbet ve arkadaşlık ortamına ihtiyaç duyan 18 yaşından büyük herkesin 18 Sohbet odalarına bir atmalarını tavsiye ederim.


error: Kopyalanması Yasaktır!