En Güzel Abiye Kıyafetleri

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Günlük olarak kullanılacak tunikler tesettürlü bayanlar tarafından yumuşak kumaşlardan üretilmiş ve rahat bir modele sahip olan tuniklerdir. Fakat bazı bayanlar için tesettür abiye modelleri olarak tercih edilecek olan bu tuniklerin renk ve modelleri birbirinden farklıdır. Bazıları için işlemeli tunikler, bazıları için triko tunikler bazıları için ise abiye tunikler her zaman tercih sebebi olabilir. Tesettür modasında en fazla tercih edilen tunik kullanımı çoğu tesettürlü bayan tarafından tercih edilmekte ve bu kıyafetlerin tasarımında eğer isteniliyorsa abiye kıyafet istenildiğinde ise günlük kıyafet olarak bu tunikler tercih edilebilmektedir. Bir tunik üzerine kullanılması gereken başörtüsünün rengi her zaman tunik altına giyilmiş olan pantolon veya eteğe uydurulmalı ve renk uyumuna bayanlar kombin yaparken kesinlikle dikkat etmelidirler.

Kahkül veya perçem gibi modellerden hoşlanıyorsanız bu alanda iyi bir kuaför seçimi yapmanız gerektiğini bildirmeliyiz. Genellikle kilolu bayanlar için Saç modelleri arasında yer alan tasarımlar kemikli yüz yapısı ön plana çıkaracak tarzda olmalıdır. Eğer yuvarlak bir yüz hattına sahipseniz alnınızın genişliğini en iyi şekilde değerlendirecek bir saç tasarımcısıyla güzel görünebilirsiniz.

Evlenecek çiftler için en büyük telaşlardan biri gelinlik modeli seçimidir. Bu yılda geçen yıllarda olduğu gibi oldukça ilgi çekici Kaf Moda gelinlik modellerinden biri olan prenses gelinlik modelleri yine evlenmek isteyen kızların en çok tercih ettiği modellerden biri olacak gibi görünüyor. Prenses gelinlik modelleri gibi straplez gelinlik modelleride oldukça ilgi görecek gibi duruyor. Ayrıntılar için www.kafmoda.com adresine girerek en yeni gelinlik modelleri ve gelinlik seçerken nelere dikkat edilmesi konularında bilgiler edinebilirsiniz.


error: Kopyalanması Yasaktır!