Burun Estetiğinde En İyi Sonuç

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Meme estetiği her ne sağlık sorununuz olursa olsun ya da güzel görünmek için başvurulan her müdahale ya da ufak dokunuşlar bile olsa mutlaka güvenilir merkezleri tercih edin. Sağlıklı bir güzellik için uzman hekimlerde destek ve yönlendirme alarak doğru adım atabilir ve sağlığınızı bozmadan güzel görünüp güzel hissedebilirsiniz. Meme büyütme operasyonu sonrasında iyileşme süresi şehirlere göre farklılık gösterir, hava kirliliğinin az olduğu şehirlerde 4 gün, kimi meme büyütme estetiğinde ise 10 güne kadar yüklelir.

Burun ameliyatı burnu yeniden şekillendiren bir burun ameliyatıdır. Hastalara uygulanan bu ameliyat sayesinde burun şekli küçültülebilir, burun kaldırılabilir, burun ile dudak arasındaki açı ayarlanabilir. Burun yapısındaki kemikli doku görüntüsünden memnun olmayan kişilerin burun yapısı düzeltilir ve burun istenen, arzu edilen şekle, burun yapısına uygun olan rinoplasti burun estetiği ameliyatı ile gerçekleştirilir ve şikayet edilen burun kusurları giderilir. Burun ameliyatı sadece estetik amaçlı yapılan bir ameliyat değildir. Kronik burun tıkanıklığı ve nefes alma zorluğu çeken hastaların daha rahat nefes almalarını sağlar.

Burun ameliyatında uzman bir cerrahla karşılaştıysanız hayatınız boyunca güzel burnunuzla yaşamaya devam edersiniz. Ancak ülkemizde Burun estetiği yaptıranların %69’u maalesef yeni burnundan memnun olmuyor ve ikinci bir ameliyat için aynı doktorun kapısını çalıyor. İlkini başaramayan cerrahtan ya red cevabı alıyorlar ya da burunları artık düzeltilemez hale geliyor. Bu yüzden konusunda uzman olan Estemore gibi burun estetiği ve meme estetiği konularında uzman ekiplerle çalışmalısınız.


error: Kopyalanması Yasaktır!