Ataşehir Ariston Servisi

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ariston markasının servis hizmetlerini sunan teknik servimizle Ariston servisi hizmetleri başta olmak üzere fırın, çamaşır makinası, ocak, davlumbaz, bulaşık makinası, kurutma makinası, elektrikli süpürge gibi birçok beyaz eşya ve elektronik eşyanın tamir ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Kalitesini tüm dünyada kanıtlamış bir marka olan Ariston ürünlerinin servis işlemlerinde ister ev tipi kullanım olsun, ister ticari amaçlı kullanım olsun firmamız 7 gün boyunca servis hizmeti sunmaktadır.

Ataşehir Ariston servisi işlemlerinde müşteri memnuniyeti prensiplerine önem veren teknik servisimiz tüm elemanlarını son teknolojiyi takip ederek eğitmekte ve gerekli donanıma sahip olmaları için çalışmaktadır. Ariston servisi olarak bu kaliteli ürüne yakışacak bir servis ağını ve hizmetini Ariston kullanıcılarına sunan firmamız, genç ve dinamik ekibiyle en kısa sürede arızalarınıza müdahale etmektedir.

Kozyatağı Ariston servisi olarak Anadolu ve Avrupa yakalarına servis hizmetimizi hızlı bir şekilde ulaştırmakta, güvenli bir servis için hizmet ve ürün değişimlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz. Haftanın 7 günü 08.00 – 22.00 arasında çalışan Ariston servisi ekiplerimiz söz verdikleri saatte adresinizde olacaklardır. Müşteri hizmet numaralarımızdan bize ulaşıp servis kaydınızı açtırabilir, Ariston servisi hizmetimizi ne zaman alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


error: Kopyalanması Yasaktır!